חיפוי דקים Fundermax - Hexa

ב-Fundermax לקחו את הריצוף לשיא חדש מבחינת עמידות וחזות ייחודית ללוחות הריצוף. לוחות חיפויי הרצפה של הענקית האוסטרית מיועדים לכל משטח בבית או בשטחים ציבוריים: מרפסות, מעברים ודקים, גגות, גינות, חצרות, לבריכות ומתקני ספא ומהווים אלטרנטיבה מצוינת לשימוש בריצוף בטון, נחשבים לבטיחותיים ועמידים במיוחד.

עמידות בתנאי שטח

כנהוג ב-Fundermax, ריצוף HEXA נוצר בטכנולוגיה המתקדמת והבלעדית לחברה, באמצעותה המרכיבים מתמזגים יחדיו בשלב המקדים לתהליך ה-Pess ובזכות זאת מתאפשרת שליטה מלאה ועמוקה במאפייני הלוחות מהליבה הפנימית ועד החזות החיצונית. מדובר בחומר חזק, עמיד כנגד פגעי טבע, חום, קור, שאינו דורש שיוף או צביעה. הלוחות עומדים בתקנים בינלאומיים מחמירים ונחשבים ידידותיים לסביבה בשל חומרי הגלם הידידותיים שמעורבים בתהליך הייצור.

יתרונות ריצוף ב-Hexa

קלות ההתקנה - תהליך הייצור הייחודי של Fundermax מאפשר יצירת לוחות אחידים בגודלם, בהזמנה אישית ומכאן גם קלים להתקנה ויוצרים משטח מפולס ואחיד בשלמותו. שליטה בצורניות – הלוחות מאפשרים הטבעות ואפקטים אומנותיים מגוונים משלל סוגים שמשפיעים על האווירה ועל אופי הלוח. מקסימום קיימות – הלוחות שומרים על עמידות מתמשכת ואינם זקוקים לתחזוקה. בעלי עמידות גבוהה לתנאי מזג אוויר קיצוניים, מוגנים מפני קרינת UV ועמידים בפני שחיקה מוגברת. 

עמידים מגע במים – הלוחות אינם מתבלים או מתנפחים במגע עם מים, ניתן לשטוף אותם בקלות והם מתאימים במיוחד לחדרים שנוטים לרטיבות. מניעת החלקה – משטחים המיועדים להיות משטחי דריכה ריצפתים מגיעים עם ציפויי מונע החלקה Anti  Slip, שכבה זו בעלת בליטות עדינות בצורת משושה ומכאן גם שם המוצר - HEXA. בעלי תקן R10.

שלל סגנונות – הלוחות מגיעים בגודל 1.85 * 4.10 בעובי בין 12-20 מ“מ עם ליבה חומה שאפשר לחתוך בכל צורה גיאומטרית. היופי של הלוחות הוא שניתן ניתן להזמין אותם בחיתוך לסטריפים כגון דאק רגיל, בצורות גיאומטריות שונות וכן בעשרות גווני עץ ומבחר גווני צבע חלקים. הלוחות משדרגים את החזות ומתאימים לכל אווירה בין אם זו תחושה כפרית חמימה לאלגנטית מעודנת.

לצפיה לחץ - Exterior Surfaces

לצפיה לחץ - Balcony Panels