חיפוי פנים בלוחות מתוצרת חברת Fundermax

חברת Fundermax מייצרת לוחות לחיפויי פנים עמידים ומעוצבים בגוונים ואפקטים שונים. היכולות של לוחות אלו הן בלתי רגילות בשל הטכנולוגיה הייחודית בה הם נוצרו, כל החומרים המעורבים ביצירת לוח חיפוי הפנים אינם נפרדים לתהליכי ייצור שונים, אלא מטופלים אחד אחד בהתאם לדרישות העיצוב לפני תהליך ה-Press. טיפול מקדים ויחידני זה הופך אותם בסיות התהליך למקשה אחת הומוגנית וחזקה. כאשר התוצאה היא הגנה פנימית יוצאת דופן שמגיעה מליבת הלוח כלפי חוץ. הלוחות אינם דוהים ושומרים על הגוון המקורי ועל חסינות עוצמתית. כך למשל, הלוח מעכב להבות, עמיד בפני כתמים, אינו דוהה.

הלוחות מתאימים לסביבות מגורים ולמבנים ציבורים דוגמת מרכזים מסחריים, מבני ציבור,משרדים, בתי חולים, בתי ספר,בניה פרטים ועוד. לוחות חיפוי קירות פנים מתוצרת פונדרמקס מספקים עמידות בפני שריטות, ונדליזם, מסיסים, כימיקלים, תנאי מזג אוויר קיצוניים מכפור ועד לחות גבוהה. יש לקחת בחשבון תמיד את ההקשר של הסביבה וגם כשמדובר בלוחות פנים , מאחר והלוחות מושפעים מהאזור, מהמיקום, מהתנועה בחלל, מלחות ויובש ויש להקפיד בבחירת לוחות איכותיים.

לוחות Fundermax ידידותיים לסביבה וגם למשתמש, הלוחות קלים מאוד לניקוי ותחזוקה ושומרים על חזותם המקורית לאורך זמן. לוחות חיפוי פנים של Fundermax מגיעים באין ספור גוונים, כמו כן, ניתנת למעצב יד חופשית להזמין מראש ובהתאמה אישית לוחות חיפוי קירות פנים עם הדפסים ואפקטים מיוחדים, ביניהם: חירור CNC, הדפסה דיגיטלית של תמונות, איורים, כיתובים ועוד.

כמו כן, את הלוחות ניתן לכופף ולערגל לזווית עד 90 מעלות וכך לשלוט שליטה מלאה במבנה הפנימי של החלל באמצעות שימוש ייחודי בלוחות.

Art Décor

חיפויים מרהיבים ביופיים במגוון עצום של טקסטורות בגימור חלק או מחוספס, בהשראת הטבע ועוד. היות והצבע הוא חלק בלתי נפרד מליבת הלוח, הלוחות מתוצרת Fundermax עמידים לאורך עשרות שנים ומקבלים אחידות מושלמת של צבע וללא דהייה של גוון הלוח.

Individual Décor

חיפויים חזקים ועמידים בהדפסה דיגיטאלית אפקטים מיוחדים, תלת מימד, אותיות, דפוסים, לפי הדמיון. את ההדפסים הדיגיטאליים ושלל האפקטים המבוקשים מטביעים בלוח לפני תהליך ה-Press וכך ניתן לייצר חזות מרשימה ומעניינת של חיפוי קירות פנים עם עמידות לטווח ארוך.

Max Compact Interior

לוחות HPL מתאימים ליישומים תובעניים כמו למשל, ריהוט משרדי, חיפוי קיר, חדרים רטובים. הלוחות עמידים לאורך זמן בפני שריטות, הבדלי טמפרטורות (חום וקור) וגרפיטי. קלים לניקיון ואחזקה. את הלוחות המותאמים לחיפויי קירות פנים ניתן לכופף ולערגל לזוויות עד 90 מעלות וכך לשלוט במבנה הפנימי של החלל באמצעות הלוחות. ניתן לבחור לוחות בחמישה גדלים שונים, עם ליבת לוח שחורה או לבנה.

מחוררים ומחורצים

לוחות מיוחדים אלה הם לוחות מסוגננים ויצירתיים בהתאמה אישית. הלקוח הוא שקובע את מראה וחזות הלוח, אפקטים מיוחדים או תמונות להדפסה על גבי הלוח. ניתן לעצב פונטים, צבעים, הדפסים, תמונות ושלל אלמנטים לקבלת מראה מרהיב. כמו כן, יישום של אפקטים תלת מימדים ואפשרות לחירור ע‘י טכנולוגיית CNC. הזדקנות הלוחות לאורך עשרות שנים ללא דהייה של גוון הלוח, קל לניקיון ולהתקנה. הלוח עמיד בפני ונדליזם כגון פגיעה פיזית, פגיעת מסיסים ופגעי גרפיטי.

פרויקטים חיפוי פניםInterior Projects

חיפוי פניםInterior Range of decors

לקטלוג צבעים לחיפויי פנים - לחץ כאן