שילוט על גבי לוחות Hpl

הלוחות של Fundermax מתאימים מאוד לשילוט חוצות, שלטים בגנים ומתחמים ציבוריים. ללוחות יתרונות רבים המשדרגים כל שלט ומאפשרים ליצור שילוט איכותי, עמיד וחזק עם יתרונות יוצאי דופן.

עמידות מקסימאלית נגד גרפיטי ותנאי מזג האוויר. הטכנולוגיה הייחודית של Fundermax ששולטת ברכיבי הלוחות כבר לפני תהליך ה-Press הופכים את הפאנל למקשה אחת ומאפשרת עמידות נגד קרינת UV, נגד כימיקאלים ונזקים חיצוניים, כגון פגעי מזג האוויר, וונדליזם וחומרים מסיסים. הלוחות אינם נסדקים ושומרים על מראה אחיד וחזק לאורך זמן. בנוסף , הוכח ששימוש בלוחות Fundermax יכולים להביא לחיסכון של עד 45% בהוצאות אנרגיית המבנה.


ללא דהייה

היות והצבע הוא חלק בלתי נפרד מליבת הלוח, השלטים מהלוחות של Fundermax עמידים לאורך עשרות שנים ללא דהייה של גוון הלוח בשלט.


יצירת אפקטים ייחודיים

ניתן ליצור חירורי CNC, דפוסים דיגיטאליים ועוד שלל אפקטים כבר לפני תהליך ה-Press וכך לייצר לשלט חזות מרשימה ומעניינת, עמידה לטווח הארוך. צורניות וצבעוניות בהתאמה אישית, כמו כן, ניתן לבחור לוחות עם ליבת לוח שחורה או לבנה מבין חמישה גדלים שונים על מנת לשמור על פחת מינימאלי. ללוחות של Fundermax מאות גוונים שונים, החל מגווני צבע חלקים דרך עשרות גווני עץ ועד לגוונים מיוחדים ואפקטים מרהיבים, כולל אפשרות לעיצוב וחירור CNC.


שילוט ירוק

הלוחות של Fundermax הינם בעלי תו תקן ירוק וחזית מאווררת המאפשרת כיתוב והדפסה באיכות גבוהה משני צידי הלוח.